Apple Watch Series 7Показано від 1 до 25 з 39 (всього сторінок: 2)

Попри високу вартість, смарт-годинник останньої моделі від компанії ЕПЛ сьогодні користується великою популярністю у покупців. Залучає користувачів не лише оновлений набір Fitness та інших опцій, недоступних в аксесуарах від інших виробників, але дизайнерський підхід. Серед усіх варіантів смарт годин Apple Watch найбільшим попитом в аудиторії сьогодні користуються годинники Series 7, які на ринку України з'явилися у 2021 році.

Особливості та переваги Apple Watch Series 7

Оновлений гаджет від світового флагмана телекомунікаційної індустрії не перестає тішити шанувальників. Нова модель годинника отримала безліч плюсів, серед яких не тільки оновлений дизайн та збільшена міцність корпусу, але й безліч змін у програмному забезпеченні, що позитивно впливає на:

  • інтерфейс;
  • функції помічника;
  • додатки Fitness, які контролюють стан здоров'я.

Також зміни в Watch Series 7 торкнулися зарядки акумулятора, що дуже важливо при збільшених потребах дисплея і заявленому обсязі корисних змін, які має остання версія смарт-годинника від корпорації Apple. Виходячи з характеристик і функцій можна сказати, що оновлений пристрій коштує відносно недорого.

Корпус та начинка

Зовнішній вигляд, новий стиль і функціонал новинки 2021 оцінять люди, які вже користувалися годинами попередніх серій. Варто зазначити, що нові ЕПЛ ВОТЧ випускаються (і вже доступні в каталогах багатьох українських продавців) у 7 різних кольорах, серед яких найпопулярнішими вважаються фіолетовий, синій, червоний та зелений. На відміну від попередньої версії, новий годинник отримав чіткіші грані корпусу та збільшені отвори для динаміка. Бокову клавішу виробник вирішив залишити на попередньому місці.

Корпус Епл Вотч 7 вважається найбільш міцним серед усіх попередніх версій пристроїв. Для виробництва корпусу виробник використовував нержавіючу сталь та алюміній, що відбилося на ціні готового виробу. Фронтальне скло, як і зовнішній ударостійкий шар покриття, що попереджає подряпини та потертості, у новій версії гаджета значно товщі. Важливою відмінністю від минулих моделей є посилений захист механізму від пилу та вологи: новим годинником на страшна солона вода та пісок, тому гаджет можна одягати навіть на пляж.

Інтерфейс

Розробники програмного забезпечення компанії Apple всерйоз перейнялися наповненням годинника, і тепер завдяки їхнім зусиллям користувачі можуть не тільки вибирати нові циферблати з наявних, але й створювати варіанти у власному стилі. Це дозволить зробити користування максимально зручним, адже на дисплеї відображатимуться потрібні параметри.

Поряд із цим виробник подбав про те, щоб власнику нового годинника було максимально просто керувати гаджетом. Тепер кожен користувач зможе ділитися своїми ідеями за допомогою посилань, надсилаючи останні в листах та повідомленнях.

Порадують користувача новий дизайн шрифтів та простота введення тексту з екрана. Також є можливість змінювати формат букв, що робить перегляд інформації на екрані комфортнішим. Кнопки секундоміра, будильника та активності, розташовані на головному екрані, завдяки зміні програмного забезпечення отримали більший розмір. Для зручності користування системою виробник також додав можливість ручного внесення значків для швидкого переходу до розширень, що найчастіше використовуються.

Інновації Siri

На відміну від попередньої версії ЕПЛ ВОТЧ, годинник від Apple Watch 7, отримав оновленого голосового помічника. "Нова" Siri тепер:

  • легко обробляє голосові запити для функції диктування;
  • виконує швидкі команди користувача;
  • перекладає усне мовлення свого власника більш ніж на 10 мов світу.

Відмінністю нової системи є швидкість відповіді на запити.

Заряджання акумулятора

Яскравіший дисплей та інший оновлений функціонал споживає більше енергії. Саме тому виробнику довелося змінити вимоги до заряду батареї корисного аксесуара. Виробник гарантує, що пристрій може виконувати свої функції протягом 18-24 годин, а щоденне підзаряджання займає не більше 90 хвилин.

"Розумний" пристрій не дозволить своєму власнику залишитися без зручного аксесуара, і тепер, як тільки значення заряду батареї наблизиться до 30%, користувач отримає відповідне повідомлення. Якщо заряд батареї підійде до критичної позначки в ранковий час, повідомлення про необхідність проведення маніпуляції буде автоматично перенаправлено на смартфон, синхронізований з годинником.

Додатки для контролю здоров'я та активності

Оновлена ​​система ЕПЛ ВОТЧ 7 отримала цікаву опцію, яку назвав виробник режимом медитації. Модель має датчики:

  • рівня кисню в крові,
  • сердечного ритму,
  • зовнішнє освітлення,

а також має акселерометр та гіроскоп. Виробник вніс коригування та програмне забезпечення контролю активності. Завдяки цьому користувачі отримали можливість відстежувати якість свого сну. Якщо пробудження відбулося раніше запланованого користувачем часу, будильник відключиться в автоматичному режимі.

Цікавою є функція контролю за здоров'ям під час пандемії.«Розумний годинник» нагадає своєму власнику про необхідність миття рук: при бездіяльності користувача протягом 20 хвилин після повернення додому система відправить нагадування про необхідність проведення гігієнічної процедури.

Де вигідно замовити та недорого купити Apple Watch Series 7

iPartner - інтернет-магазин, в якому можна купити гаджети від ЕПЛ за прийнятними цінами. Доставка смарт-годинників, смартфонів та різноманітних аксесуарів від Apple, що є в каталозі, можлива в будь-яку точку України.

Термін пересилання придбання залежить від політики транспортної компанії та зазвичай не перевищує 7 днів. Вартість доставки залежить від обраного способу. На території Києва та Харкова можна замовити послугу кур'єра. У Харкові та Києві також можна забрати смарт-годинник Watch Series 7 самостійно.

У разі виникнення запитань щодо замовлення нової моделі смарт-годин від Apple звертайтеся до консультантів інтернет-магазину iPartner. Добросовісний сервіс гарантуємо кожному покупцеві.

Читати повністю