Чи можна активувати eSim на Apple Watch в Україні?

У вересні 2014 року Apple випустили аксесуари Apple Watch. Це «розумний» годинник з додатковим функціоналом. Перше покоління годинників поділялося на три типи:

  1. Apple Watch зі склом із сапфіру.
  2. Спорт.
  3. Edition.

Також була випущена доступніша серія — SE.

Даний девайс підключається до iPhone та налаштовується під необхідні функції.

Важливо пам'ятати, що синхронізується годинник зі смартфонами п'ятого покоління та вище. Крім основної функціональності «розумного» годинника до девайсу можна підключити сім-карту і використовувати їх частково замість телефону. Після налаштування Sim-карти користувачі зможуть набирати SMS-повідомлення, відповідати на дзвінки, завантажувати музику та за допомогою голосового помічника Siri знаходити інформацію в інтернеті. А ось використовувати ігрові програми на годиннику не вийде, вони будуть показувати лише фрагменти. Досить просто все налаштувати за інструкцією.

Багато девайсів самі надають інформацію та пропонують знайдені налаштування, які можливі для поєднання телефону. Якщо функцію Siri не було встановлено раніше, налаштувати її можна відразу після вибору відповідного параметра.

Також годинник підтримує функцію Apple Pay. Для цього необхідно встановити в налаштуваннях пароль, з метою безпеки системи платежів. Вказати код потрібно спочатку на своєму смартфоні. Найкраще встановлювати важливі налаштування, потім систему обслуговування тарифних планів, тобто Sim-карти, а потім програми з якими взаємодіятимуть годинник і телефон.

Не використовуйте аксесуар, доки не здійсниться повна синхронізація між пристроями. Це необхідно з метою безпеки та уникнення програмних помилок. Після завершення всіх налаштувань можна використовувати пристрій.

Отже, корпорація створила девайс, який у кілька разів спрощує життя любителям продукції.

Налаштування Sim у годиннику від Apple

Перед тим, як почати налаштовувати сім-карту, переконайтеся, що функція використовується. Встановіть програму та зверніть увагу на:

  • оновлення версії програмного забезпечення як на Айфоні, так і Apple Watch;
  • однаковий часовий пояс у програмах;
  • оновлення тарифного плану.

Далі потрібно зрозуміти, чи зможете ви здійснити синхронізацію між девайсами для встановлення зв'язку. Вам знадобиться:

  1. З'ясувати в оператора, чи підтримує тариф такі функції.
  2. Дізнатися про якісь необхідні оновлення.

Після можна розпочинати налаштування тарифу в годиннику. Актуально та під час першого включення Apple Watch. Потрібно знайти налаштування тарифного плану та виконати дії з інструкції. Якщо ви вирішили зробити налаштування безпосередньо в самій програмі, тоді доведеться діяти за іншим алгоритмом.

Алгоритм дій:

  1. Відкрити програму на телефоні.
  2. Перейти у вкладку «годинник», далі — «стільникові дані».
  3. Натиснути кнопку налаштування.
  4. Дійти за інструкцією або звернутися до оператора.

Після підключення «розумний» годинник використовують мережу LTE або UMTS, якщо це дозволяє стільниковий оператор. Для того, щоб змінити оператора, необхідно спочатку зробити це на смартфоні, а потім переналаштувати Apple Watch. Годинник та смартфон повинні знаходитися в зоні дії одного оператора. Також якщо раніше ви використовували годинник від Apple, при підключенні нових, ви зможете перенести раніше використовуваний тарифний план. Всі зміни можна здійснювати за допомогою встановленої програми.

ESim на Apple Watch в Україні

На «розумний» годинник від Apple можливе налаштування двох СІМ-карток або встановлення програми ESim. Україна та багато інших країн можуть сміливо використати цю функцію. Місце, де знадобиться використання двох SIM — Китай. Річ у тому, що там застосовні розміри Nano-карт. Також варто пам'ятати, що не всі аксесуари підтримують цю функцію. Встановити ESim можна з годинника версії з підтримкою GPS+Cellluar. Різниця між «гніздами» для двох SIM та ESim підтримка не мають величезної різниці.

Використовуючи два тарифні плани мережі, одночасно застосовувати їх не вдасться. Також додавання додаткового тарифного плану для зв'язку платне. Таке рішення відмінно підходить для тих, кому потрібно мати два номери. Крім того, під час подорожей налаштування паралельного місцевого тарифу дозволить заощадити час та кошти. Щоб налаштувати другий номер, підключіть основний годинник, а потім перейдіть до програми на вашому iPhone.

У вкладці стільникового зв'язку знайдіть кнопку «додати тариф» і виконайте інструкції. Не забувайте вказувати в програмах годинника та смартфона який тарифний план на цей час пріоритетний. При отриманні дзвінків та СМС з'явиться значок із зазначенням, на який тарифний план надходить сигнал. Якщо ваш смартфон знаходиться далеко від годинника, то ви зможете отримувати інформацію та відповідати на дзвінки з обох тарифних планів.

У випадках, коли годинник увімкнено, а телефон ні, буде використовуватися активний пріоритетний тариф. Якщо годинник і телефон пов'язані та активні, то взаємодіяти можуть з будь-яким зручним з двох тарифних планів, на розсуд власника.

Українські оператори та ESim

На жаль, не всі оператори країни підтримують цю функцію, але це є тимчасовим явищем. Незабаром по всій Україні діятиме можливість підключення двох тарифних планів через функцію ESim. Корпорація пропонує вибирати із двох варіантів найбільш зручний для користувача.

Щоб налаштувати два тарифні плани на годиннику та смартфоні найрозумніше буде звернутися до свого оператора стільникової мережі та з'ясувати, які дії потрібно вжити. До того ж можна вибрати найбільш відповідні тарифи за умовами та цінами. Дії різняться на кшталт операторів і можуть змінюватися щомісяця, саме тому при налаштуванні своїх девайсів необхідно уточнювати актуальну інформацію.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре