Роботи DJI



Показано від 1 до 2 з 2 (всього сторінок: 1)

Робототехніка – розвиваюча сфера життя людини. Роботів випускають різні компанії, але популярністю користується компанія з Китаю DJI.

Робот DJI. Програмування на Scratch і Python

RoboMaster S1 - робот освіти, який міняє правила гри. Його створювали спеціально для розкриття потенціалу того, хто навчається. Модель допоможе користувачам зрозуміти глибоко фізику, математику, програмування, що стало можливо завдяки цікавим ігровим режимам і інтелектуальним можливостям.

DJI RoboMaster S1 є не лише чотириколісним роботом на радіоуправлінні – він здатний виконувати певні дії із заздалегідь складеного алгоритму. Щоб написати код в додатку використовують мови програмування Scratch 3.0 і Python. 

Перша підійде програмістам-початківцям, а другу оцінять вже просунуті користувачі, яким знайомі технології штучного інтелекту. Написавши всього декілька рядків, можна добитися того, що робот проїде декілька метрів, розвернеться і повернеться в початкову точку. 

А завдяки складній програмі пристрій зможе здолати довгу трасу на високій швидкості.

Щоб робот отримав необхідні ознаки розуму, знадобиться програмування на Python. Якщо код написати правильно, то танк прийматиме рішення самостійно, наприклад, знайти найкоротший шлях до мети.

Опис і характеристика моделі

Програмований саморушний робот створений для розваги, а також навчання. Його поставляють розібраним, окрім мотора, двохосьового стабілізатора, камери й гармати - ці компоненти зібрані. 

Час, який знадобиться на складання танка, залежить від рівня підготовки користувача і може зайняти як півгодини, так і декілька годин. В усіх з'єднань зрозуміла конструкція, усі елементи ідеально підходять один до одного.

Характеристики робота наступні:

  • розміри - 320х240х270 мм;
  • маса - 3,3 кг;
  • АКБ - 2,4 тисячі мАч;
  • період роботи - у безперервному режимі - 30 хвилин;
  • найбільша швидкість - 12,6 км/год.;
  • підключення до смартфону або ПК здійснюється по вай-фай.

Камера техніки отримала дозвіл 5 МП, яка знімає фото з роздільною здатністю 2560х1440, а відео - FullHD. Є підтримка карти пам'яті до 64 ГБ. 

Як замовити Робот-танк з доставкою?

Для замовлення цього виду техніки в Україні виберіть наш інтернет-магазин. Ми надаємо оперативну і швидку доставку за вказаною адресою Новою Поштою. Також є можливість забрати замовлення самостійно з офісів нашого магазину.

Читати повністю

Ціни на Роботи DJI

Назва Ціна
DJI Robomaster EP Core Set 43100.55₴
Робот DJI Robomaster S1 23866.65₴