FAQ

Питання, які виникають у покупців при покупці нової техніки Apple.

Звідки постачаються пристрої?

Нова продукція Apple поставляється з Америки або Європи. Є моделі, адаптовані для продажів в Україні. Відмінностей між девайсами з Європи та Америки практично немає - відрізняється блок зарядки. Однак комплектація включає в себе перехідники.

Якщо пристрої постачаються із зарубіжних країн, чи працюють вони з українськими операторами?

Представлена на сайті електроніка Apple Neverlock. Це означає, що вона розблокована з заводу і не прив'язана до певних операторів мобільного зв'язку. З будь-яким оператором девайси взаємодіють без проблем.

Нові пристрої продаються відновленими чи ні?

Ми не продаємо Refurbished iPhone, як нові моделі (відреставровані, як нові). У каталозі представлена нова і сертифікована електроніка Apple. Інформацію можна перевірити, якщо ввести на офіційному сайті виробника серійний номер моделі.

Чи можна перевірити пристрій перед покупкою?

У магазині перед покупкою товару можна перевірити і протестувати його. Менеджер допоможе і відповість на всі запитання.

Яка гарантія поширюється на електроніку Apple?

На всю нову техніку ми надаємо гарантію 36 місяців від магазину. На Б/В техніку від 6 місяців до 12 місяців.

В яких випадках діє гарантія?

Стандартна гарантія поширюється на виявлений заводський брак пристрою. Причина проблеми в роботі визначається за допомогою діагностики в офіційному сервісному центрі. Дізнатися більше інформації можна на сайті в розділі «Гарантія».

Куди користувачі можуть звернутися по гарантії?

У разі виникнення проблем в роботі, ви можете звернутися в магазин, в якому купували товар, або ж зв'язатися з нами і домовитися про передачу пристрою.

Як здійснюється гарантійне обслуговування?

Після звернення до нас і пред'явлення гарантійного талона пристрій проходить діагностику, на підставі якої видається висновок. Якщо, згідно з висновком, потрібно гарантійний ремонт, процедура здійснюється від трьох годин до місяця. Якщо зробити ремонт не вдається, можлива заміна на новий пристрій.

Чи часто з'являються несправності в техніки Apple?

Дана продукція вважається однією з найнадійніших серед електроніки. Вона добре захищена від шкідливих програм і збоїв в роботі. Новий пристрій буде справно працювати тривалий період.

Питання, які виникають у покупців при покупці б/в пристроїв Apple.

Звідки постачаються б/в пристрої?

Більша частина техніки привезена з Америки. Б/в пристрої, які ми схвалили для продажу, професійно протестовані. Продукція вся оригінальна і знаходиться в бездоганному стані як візуально, так і в плані програмного забезпечення.

Чи працюють б/в девайси з українськими операторами?

Представлена в каталозі техніка Neverlock. Це означає, що вона може без проблем працювати з будь-якими операторами мобільного зв'язку по всьому світу.

Чи можна перевірити працездатність б/в техніки до покупки?

У магазині до придбання товару можна переконатися в його працездатності. Продавець-консультант обов'язково вам допоможе.

Чи є гарантія на б/в девайси?

Безкоштовну стандартну гарантію від 6 місяців до 12 місяців. Гарантія залежить від моделі пристрою.

Куди звернутися по гарантії?

Звернутися можна в магазин, де була зроблена покупка.

Чи часто ламається б/в техніка Apple?

За умови дотримання правил експлуатації і при покупці пристрою в нашому магазині, проблем в роботі бути не повинно. Apple - якісна і довговічна продукція з надійним захистом від програм-шкідників.