Послуги та сервіси

Наш інтернет-магазин «iPartner» з 2014 року спеціалізується на продажу електроніки. За весь час роботи ми отримали схвальні відгуки і позитивну репутацію. Ми розвиваємося і прагнемо надати клієнтам бездоганний сервіс. Також ми розширюємо перелік послуг, щоб задовольнити побажання якомога більшої кількості покупців.

Купуючи електроніку в нашому магазині, ви можете розраховувати на кваліфіковане обслуговування, а також на якісні та сертифіковані товари. Пропонуємо ознайомитися з послугами, які ми надаємо.

Продаж електроніки Apple

В каталозі сайту представлені iPhone, Apple Watch, Airpods, iPad, а також Mac. Всі моделі пройшли сертифікацію. Віртуальну вітрину магазину регулярно поповнюють новинки. Крім того, ми часто робимо знижки (дивіться товари з приміткою «супер ціна» або із зазначенням знижки). Слідкуйте за оновленнями каталогу і зможете купити девайс за неймовірно вигідною ціною.

Продаж б/в Айфонів

На нашому сайті представлені як нові, так і б/в моделі iPhone. Навіть якщо ви вибираєте другий варіант, ми гарантуємо, що пристрій буде працювати бездоганно. Для продажу б/в айфонів ми приймаємо сертифіковані моделі в хорошому стані - без будь-яких внутрішніх дефектів. Крім того, на такі покупки видається гарантія до 12 місяців.

Продаються Sony PS і продукція DJI

Ви можете купити ігрові приставки PlayStation, які користуються популярністю серед користувачів. Також ми пропонуємо техніку від виробника DJI: квадрокоптери, стабілізатори та роботи. Ми постійно розширюємо асортимент, додаючи нову продукцію провідних брендів.

Гарантійне обслуговування

Наші покупці отримують гарантію від магазину. Її тривалість і особливості залежать від конкретного пристрою. Гарантія поширюється на електроніку, якщо були виявлені проблеми в роботі, пов'язані з заводськими дефектами. Причину некоректної роботи визначають фахівці в сервісному центрі за допомогою тестування. Дізнатися більше інформації про гарантійне обслуговування можна в розділі «Гарантія».

Система Trade-in

Якщо ваш iPhone застарів і ви плануєте купити нову модель, скористайтеся послугою Trade-in. Приносьте старий девайс, вибирайте нову модель і забирайте її з доплатою. Таким способом вам не потрібно буде витрачати час і зусилля на продаж вашого Айфона. Сума доплати визначається з урахуванням стану девайса, року випуску, наявності комплектуючих елементів. Детальніше дізнатися про програму можна в розділі Trade-in.

Щоб дізнатися більше інформації або скористатися послугами, відвідайте наші магазини в Харкові чи Києві або ж телефонуйте нам по вказаному на сайті телефону.

Кожному клієнту ми гарантуємо:

  • добросовісний сервіс;
  • доступні ціни;
  • довговічні й сертифіковані товари.

«IPartner» - надійний магазин, який завжди виправдовує очікування клієнтів. Приходьте і переконайтеся в цьому самі.